Dovolenka pre slobodných na Spiši (23.- 27.augusta 2023)

Milí priatelia,

pozývame vás na letnú dovolenku pre slobodných s katRande, 23. – 27. augusta 2023. Budeme spoznávať krásy a históriu Spiša, Bardejov, drevené kostolíky a prírodu v Slovenskom raji.

Túra: Z Čingova pôjdeme na Kláštorisko. Môžete si vybrať túru podľa náročnosti: ferattou Kyseľ, Sokoliou roklinou alebo menej náročnou trasou prielomom Hornádu na Kláštorisko.

Jeden deň bude patriť klenotom Spiša – Spišskej Kapitule, Levoči, Mariánskej hore a Spišskému Jeruzalemu alebo navštívime letohrádok Dardanely v Markušovciach.

Spoznáme perlu východu – Bardejov, Bardejovské kúpele a skanzén, drevené kostolíky. Každý deň budeme mať možnosť ísť na svätú omšu, ranné chvály a duchovný program Centra Božieho milosrdenstva. Večery budú patriť zoznamovaciemu večeru, spoločenským hrám, opekačke, športu a tancu.  Spôsob dopravy: autami

MIESTO: Centrum Božieho milosrdenstva, Hutnícka 4/3439, Spišská Nová Ves 052 01 (Smižany)

UBYTOVANIE: 1, 3, 5 posteľových izbách, každá bunka má vlastné sociálne zariadenie, v celom zariadení prístup na wifi. Z jednoposteľová izba môže byť využitá ako 2 posteľová izba, ale jedna z postelí je užšia a tým menej komfortná.

STRAVA: pól penzia (raňajky + obedovečera), možnosť diéty

CENA: 1. posteľová izba: 180 euro, 3. posteľová izba: 158 euro, 5 posteľová izba: 136 euro

Registračný formulár: dovolenka na Spiši

Pri registrácii sa platí 40 euro, zvyšok sumy na recepcii v deň ubytovania. V cene je zahrnuté: ubytovanie + strava + registračný poplatok + ubytovacia daň + ubytovací poplatok obci. Je možné prísť aj na kratšie. Viac info:  alebo mobil: 0910911686