#bude svetovo: turistika na Kojšovu hoľu pri KE (sobota 30.12.)

Christus Vivit, priatelia!

Do tretice všetko dobré ešte v tomto roku! 🙂
Srdečne Vás pozývame na výšľapku na Kojšovu hoľu pri KE v sobotu 30.12. Dáme si turistické povianočné, ale prednovoročné stretnutie.

Pozvite aj priateľov. Košičania pridajte sa! Už dlho sme si chceli týmto smerom vyšliapnuť. Z lúčneho vrcholu sa naskytá prekrásny kruhový výhľad na panorámu Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj na okolité obce a mestá – Košice, Prešov, Margecany, Prakovce, Moldava nad Bodvou🐼, Gelnica… Pri dobrej dohľadnosti je vidieť aj časť územia Maďarska i Ukrajiny.

PRAKTICKÉ INFO

  • zraz: 9:09 ráno – Parkovisko pod Kojšovkou: https://maps.app.goo.gl/FagQvjCBYGMX2mxZ9
  • link na spolujazdu a „registračný link“: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n9fV9oW67dGRX5FCgPVG6n9VI4iBDOXO0n27fj75Nks/edit?usp=sharing (ak môžete vziať auto a aj niekoho so sebou, vyplňte, prosím, tabuľku, pomôžete tým, ktorí auto nemajú. Spôsob dopravy sa vyhľadáva individuálne. Majte tiež na pamäti, že častokrát pribudnú nové miesta tesne pred turistikou ešte v piatok večer. Do tabuľky sa zapíšte, aj keď odvoz neponúkate a nepotrebujete, budeme vedieť koľkých máme čakať.)
  • vstupné: naučte sa text piesne: Kriačok ľaliový 😀 aspoň jako-tako https://www.youtube.com/watch?v=ENQBwnQyj-E
  • zoberte si: sváču, niečo aj pre spoluturistu, pitný režim, pevnú nepremokavú obuv a bundu…a to, čo potrebujete; predpokladaný návrat na parkovisko o 14:00-14:30. Ak bude na holi otvorená chata Erika, môžeme sa, podľa dohody v nej zastaviť a občerstviť;
  • kontakt: v prípade potreby napíšte:

Turistom zdar! 🙂
Za tím Jana

🌲🌱Bude svetovo 😉🐾

 

*Organizátor nepreberá žiadnu zodpovednosť za účastníkov. Organizátor akciu organizuje dobrovoľne a bez nároku na honorár. Organizátor si vyhradzuje právo vykázať neprispôsobivých účastníkov. Organizátor si vyhradzuje právo akciu kedykoľvek zrušiť aj bez udania dôvodu. Svojou účasťou berie každý účastník dané pravidlá na vedomie.